Posty

Wyświetlanie postów z marzec, 2011

Kolczyki - kolejna odsłona

Obraz
Kolczyki wykonane metodą haftu sutaszowego, w odcieniach fioletu. Srebrne bigle, koraliki szklane, perełki oraz koraliki Swarovskiego  Baroque Vitrail.


Zamkowe broszki

Obraz
Broszka wykonana z zamka w kolorze turkusu ( zamówienie )

       Broszka wykonana z zamka w kolorze brudnego różu  ( zamówienie )

Broszka na wiosenne dni...

Obraz
Broszka wykonana z zamka błyskawicznego i filcu, metodą filcowania na sucho.


Kolczyki - sutasz i Swarovski - ciąg dalszy....

Obraz
Kolczyki wykonane metodą haftu sutaszowego w kolorystyce różu ,z dodatkiem perełek i koralików Swarovskiego Baroque Crystal  oraz Bicone Crystal ABKolczyki - sutasz i Swarovski

Obraz
A oto kolczyki wykonane z wykorzystaniem wiadomości i umiejętności jakie zdobyłam na warsztatach haftu sutaszowego.      Kolorystyka moja ulubiona: turkus, granat i biel, dodatki: masa perłowa i koraliki Swarovskiego- Heliotrope oraz kryształki fasetowe -Crystal AB.
Warsztaty haftu sutaszowego

Obraz
Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach haftu sutaszowego. Wyniosłam z nich wiadomości, które z pewnością wykorzystam przy tworzeniu kolejnych moich prac.  Udział w tych warsztatach, pozwolił mi na pogłębianie wiedzy z zakresu tworzenia biżuterii sutaszowej.  A wszystko to za sprawą prowadzącej warsztaty - Ani , która w bardzo miły a zarazem profesjonalny sposób przekazała swoją wiedzę i podzieliła się swoimi doświadczeniami jakie zdobyła tworząc prawdziwe dzieła sztuki.


A oto moja praca, która powstała w trakcie warsztatów.